Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 30 marca 2017
czwartek, 16 marca 2017
sobota, 28 marca 2015
74 # Wielkanocna wg mapki
Tą karteczkę przygotowałam wg mapki do wyzwania na blogu Namaste.
Oczywiście w roli głównej występuje papier czerpany Namaste ;)
- jako tło i w postaci listków.
Kartkę zgłaszam również na wyzwanie wg palety kolorów
oraz do Craft Passion
poniedziałek, 14 kwietnia 2014
Wyzwaniowo....
Pierwszy raz zrobiłam karteczkę specjalnie na wyzwanie,
oczywiście tematyka nadal wielkanocna, choćby z tego względu,
że nie mam innych materiałów i pomysłów.
Karteczka wyszła jak wyszła, mnóstwo na niej piankowych naklejek - jednym się spodoba, innym nie.
Mi osobiście znudziły się już jajeczka, kurczaczki i pianki :P
Fotki robię zazwyczaj wieczorem, a więc z lampą błyskową. Światło odbija się od brokatu i metalizowanego złotego papieru, dodając ozdobom uroku. Niestety nie widać zbyt dobrze,
że baza kartki jest żółta w piękne różyczki.
Ciekawostka - szablonem do wycięcia otworu/ramki stał się plastikowy talerzyk z dziecięcego zestawu do herbaty wycięty niezgrabnie nożyczkami :) Cóż! Muszę sobie jakoś radzić bez specjalistycznych narzędzi...
Kartkę zgłaszam na wyzwanie
niedziela, 13 kwietnia 2014
Satynowe pisanki
Próbuję też robić pisanki ze styropianu i satynowych wstążek. Czasochłonna praca, ale efekty wynagradzają trud pracy :) Pierwsze moje dzieła wyglądają tak.
Wielkanoc tuż tuż...
Kiedy już nacieszyłam się nowymi "zabawkami", odkryłam, że niestety brakuje mi mnóstwa narzędzi, papierów, dodatków. Nie potrafię z tego, co mam stworzyć, naprawdę pięknych rzeczy. Utknęłam na etapie wielkanocnych karteczek, z których większość wyląduje w szufladzie.
Robiąc pierwsze zamówienie, nie miałam wielkiego pojęcia o scrapbookingu. Wydawało mi się, że zamówiłam wszystko, co najbardziej potrzebne. Teraz wiem, że popełniłam kilka błędów. Nie zamówiłam żadnych tekturek, które przepięknie wyglądają na kartkach. Zamówiłam tylko scrapki, ale zamówienie jeszcze do mnie dotarło. Nie zamówiłam też nożyków do wycinania wzorów w papierze, dzięki którym stworzyłabym własne tekturki i kształty. Nie posiadam żadnych dziurkaczy, ani papierowych kwiatów. Do głowy nie przyszło mi też, jak przydatne są tusze, czy dwustronna taśma samoklejąca, która czasem jest odpowiedniejsza, niż klej Magic. Jedno opakowanie papierów nie pozwala na różnorodność i wszystko, co robię, jest bardzo podobne do siebie. A mi przecież zależy na spróbowania różnych technik i wzorów.
Troszkę się zniechęciłam, zwłaszcza, że nie mogę pozwolić sobie na kolejne wydatki. Moje hobby musi zarabiać samo na siebie, żebym mogła je dalej pielęgnować. A kolejne zamówienia muszą być bardziej przemyślane, zamówione rzeczy bardziej urozmaicone.
Póki co, prezentuję kolejne karteczki do szuflady.
piątek, 4 kwietnia 2014
Subskrybuj:
Posty (Atom)











.jpg)










