Pokazywanie postów oznaczonych etykietą exploding box. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą exploding box. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 6 listopada 2016

106 # Box na 18-tkę

Na początku października zostałam zmobilizowana do zrobienia exploding boxa 
z okazji 18 urodzin. Boxy bardzo mi się podobają, ale nie robiłam ich dużo.
Oglądając teraz zdjęcia widzę, ile błędów popełniłam i jak dużo muszę się jeszcze nauczyć. 
Pochwalę się jednak, że poza tekturkami, wszystkie elementy boxa zrobiłam sama - wycięłam i skleiłam bazę pudełka (10x10x10 cm), tort i kwiaty z brystolu.
Życzenia znalazły swoje miejsce pod wieczkiem, a  w torcie można ukryć banknoty.


















Boxik zgłaszam na wyzwania do:






niedziela, 17 sierpnia 2014

#38 Zaległości cz.2 Niedokończony box

Niedokończony wg mnie, bez dodatkowych ozdób, z obrazkami 3D,
 zdjęciem i miejscem na wpisanie życzeń ukrytym pod pustą "podłogą".
A mimo to spodobał się osobie, która o niego prosiła.
I znów - fatalne fotki :/









piątek, 27 czerwca 2014

Koniec roku szkolnego

Dziś moje dziecko ostatni raz powędrowało do szkoły
i odebrało promocję do następnej klasy.


Oczywiście, mama nie byłaby sobą, gdyby z tej okazji nie zrobiła
czegoś ładnego dla wychowawczyni córki.
Powstały dwa prezenty.
Pierwszym jest skromny exploding box z tekturową sową i tekturowym chłopcem.
Użyłam papierów Craft love,
 które dla mnie osobiście są rewelacyjne - piękne wzory 
i ten kolor, kojarzący mi się ze starymi książkami ( i papierem pakowym).
Zdjęcia nie najlepsze, niestety robione wczoraj późno wieczorem 
i dziś w niezbyt jasnej sali lekcyjnej :/









Każda perełka symbolizuje jednego ucznia :)
A tu już podpisane pudełko


Pudełko zgłaszam na dwa wyzwania :)


oraz
podziękowania 


Drugi prezentem są oczywiście kwiaty z krepiny, robione wg kursu na róże,
 ale mi róż nadal nie przypominają :P





A tak prezentują się obydwa drobiazgi wśród innych upominków





środa, 18 czerwca 2014

Mój pierwszy ślubny box

To dopiero było wyzwanie!
 Bratowa poprosiła mnie o prezent dla znajomych, 
którzy w zeszłą sobotę stanęli na ślubnym kobiercu.
Papierki przywiozła mi Joasia 
ze Zlotu w Warszawie (ja niestety nie mogłam być tam osobiście).
I muszę przyznać, ze są piękne :D
Do pudełeczka użyłam przede wszystkim
 papierów LemonCraft  Tylko mnie kochaj .
Użyłam też skrawków z Magicznej Kartki.
Nie miałam gotowych obrazków, czy tekturek, 
więc obrazki musiałam stworzyć sama - nie było łatwo :)
Za każdym obrazkiem kryje się kieszonka na pieniężny upominek.
Życzenia znalazłam w sieci, nie pamiętam gdzie,
koronki kupiłam w pasmanterii,
a kwiatuszki pochodzą ze sklepu Wild Orchid Crafts.
Napisy wymyśliłam sama i wydrukowałam.
Stempelek na wieczku pożyczyłam od Novinki. Dziękuję :)
Mam nadzieję, że Para Młoda była zadowolona z tego prezentu :)