Na początku października zostałam zmobilizowana do zrobienia exploding boxa
z okazji 18 urodzin. Boxy bardzo mi się podobają, ale nie robiłam ich dużo.
Oglądając teraz zdjęcia widzę, ile błędów popełniłam i jak dużo muszę się jeszcze nauczyć.
Pochwalę się jednak, że poza tekturkami, wszystkie elementy boxa zrobiłam sama - wycięłam i skleiłam bazę pudełka (10x10x10 cm), tort i kwiaty z brystolu.
Pochwalę się jednak, że poza tekturkami, wszystkie elementy boxa zrobiłam sama - wycięłam i skleiłam bazę pudełka (10x10x10 cm), tort i kwiaty z brystolu.
Życzenia znalazły swoje miejsce pod wieczkiem, a w torcie można ukryć banknoty.
Boxik zgłaszam na wyzwania do:






























