Tak brzmi tytuł wyzwania, do którego robiłam tą karteczkę :)
Coś różowego i coś lśniącego :P
Jednocześnie kartka ma być upominkiem dla kogoś, kto kończy swoją edukację w szkole muzycznej w klasie śpiewu - niestety, nie udało mi się znaleźć żadnej fajnej "śpiewającej" grafiki.
