Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zabawka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zabawka. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 27 marca 2014

Trudne początki...

Założenie bloga to jednak nie taka prosta sprawa. Gubię się w tych wszystkich ustawieniach i nic nie jest tak, jak ja chcę. Mam nadzieję, że opanuję wszystko, zanim dostanę zamówione przeze mnie śliczności.
 Zafascynowana tworzeniem  pięknych rzeczy, sama postanowiłam spróbować. Scrapbooking, to pierwsze moje marzenie. A tak poza tym chcę spróbować wszystkiego, co mogę. Bez tworzenia życie wydaje mi się niepełne, pozbawione uroku.

A tak na początek taki mały mój tworek, który powstał z potrzeby chwili - Marzanna na szkolny Dzień Wiosny dla mojej córki. Niedbały, ale w domu wszystkim się spodobał.




       


         

Użyte materiały to:
-zmięte papiery,
-bibuła i mazaki,
-wełna,
-stara spódniczka,
-zasuszone płatki,
-listewka,
-nić nylonowa i klej.

Popełniłam też kartki świąteczne - schodki i jajka, ale zwykłymi wycinankami i szablonami z gazet odbitymi na ksero. To taka próba przed prawdziwymi pracami. Może jutro dorzucę, a dziś pora spać.

Dobrych snów :)