Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ozdoba świąteczna. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ozdoba świąteczna. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 22 grudnia 2016

119 # Nowy/stary stroik na Gwiazdkę

Znalazłam na strychu stary zniszczony stroik świąteczny i trochę starych ozdób.



Dokupiłam w Pepco świecę...


I oto co powstało ;)







Stroik zgłaszam na wyzwania.









Wesołych Świąt!!!