Pokazywanie postów oznaczonych etykietą linki do kursów. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą linki do kursów. Pokaż wszystkie posty

piątek, 22 maja 2015

82 # Kartka a'la książka

Ostatnio bardzo spodobała mi się kartka imitująca książkę.
Poszukałam w sieci kursów. Tu LINK do jednego z nich, 
drugi mi gdzieś mi zaginął...
Szkoda, ze fotki takie słabe, ale robione na szybko.






poniedziałek, 6 października 2014

46# Świąteczna z ręcznie robionymi poisencjami

To moje pierwsze ręcznie robione poisencje, wykorzystałam do nich papier wizytówkowy,
 z braku odpowiedniejszych produktów.

Tu znajdziecie świetny kurs i szablony POISENCJA ,
opracowany przez PaNa Ko, która robi przepiękne kwiaty. To prawdziwa mistrzyni w tej dziedzinie :)

Fotki pstrykane wieczorem, nie poprawiane, 
za bardzo mi się spieszy z postem, by czekać do jutra z pstrykaniem fotek. 
A program graficzny coś odmówił posłuszeństwa, chyba muszę go od nowa zainstalować.








czwartek, 1 maja 2014

Kartka z sukienką origami

Skromna karteczka....





Ze skrawków papierów zrobiłam sukienki hurtem :)
Może kiedyś się przydadzą.



A tak się je robi


Kiedy czasem się nudzę...

Czasem warto zrobić coś innego, niż zwykle,
odpocząć, poszukać inspiracji...

Moje pierwsze origami modułowe


Inspirowane tym filmikiem



A tu zabawna mała czapeczka


Źródło inspiracji


Miłej zabawy :D

środa, 23 kwietnia 2014

Prezent urodzinowo-wielkanocny i linki do kursów

Już wręczony :)


Ten prezent zgłaszam na wyzwanie w
Świecie Artysty

Nie jestem w stanie wybrać jednej pracy, ponieważ próbuję wszystkiego
 i chyba to próbowanie jest moją największą pasją :)


Pisanki i kartki już prezentowałam, różyczki i exploding box zrobiłam pierwszy raz.

Różyczki zrobiłam wg tego filmiku

Zbieżność kolorów czysto przypadkowa, po prostu nie posiadam innej krepiny :)




Exploding box powstał wg tego kursiku

W tej pracy użyłam scrapków, koronek, krepiny i zwykłej bibuły, papieru wizytówkowego i tych papierów

Wykonałam z nich też kwiat, który znajduje się na wieczku

Kwiat w środku zrobiłam metodą cukierkową, ale to moim zdaniem najmniej ciekawy element tego pudełka :/















Pudełko zgłaszam na wyzwanie 
Skarbnicy Pomysłów