Pokazywanie postów oznaczonych etykietą boże narodzenie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą boże narodzenie. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 22 grudnia 2016

119 # Nowy/stary stroik na Gwiazdkę

Znalazłam na strychu stary zniszczony stroik świąteczny i trochę starych ozdób.



Dokupiłam w Pepco świecę...


I oto co powstało ;)







Stroik zgłaszam na wyzwania.









Wesołych Świąt!!!

poniedziałek, 5 grudnia 2016

116 # Zakończenie sezonu świątecznego

To już ostatnia kartka świąteczna, w moich ulubionych błękitach.
Świąteczne papiery i wykrojniki wylądowały już w kartonie na dnie szafy,
a ja zajmuję się nowymi, nie zimowymi projektami, 
o czym w następnym poście.
Tymczasem bałwanek na pożegnanie.







Kartkę zgłaszam na dwa wyzwania







Zanim wpadłam na pomysł, jak ta karteczka ma wyglądać, powstało kilka innych, mniej ciekawych kartek, z których nie jestem zadowolona. W sumie nawet nie są skończone. Cóż, nie każda praca wychodzi za pierwszym razem, trzeba więc próbować, ćwiczyć aż do skutku.





sobota, 19 listopada 2016

112 # Skromne kartki świąteczne

Chyba każda scraperka (i każdy scraper) posiada w swoich zasobach papiery i przydasie, na które brakuje mu pomysłu, czy koncepcji twórczej.
Tak jest i ze mną!
Nie lubię, gdy coś leży niewykorzystane, bo mam wrazenie, że się marnuje.
Czasem daję coś dzieciom - niech sobie wycinają i kleją.
Brałam też udział w zabawie wymiankowej.
 W tym roku natomiast postanowiłam zrobić kilka prostych kartek.
Tak powstała poniższa skromna dziesiątka.
(A papiery nadal nie wszystkie wykorzystane.)