Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kartka dziewczęca. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kartka dziewczęca. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 30 marca 2017

128# Kartka z własnym rysunkiem

Moja 13-letnia córka narysowała swój pierwszy obrazek anime,
Ja go pokolorowałam, zeskanowałam, a potem wydrukowałam.



I tak powstała ta karteczka.


wtorek, 6 grudnia 2016

117 # Uczę się robić kwiaty z foamiranu

Robiłam już wcześniej kilka poisencji z foamiranu, materiał bardzo mi się spodobał, więc próbuję z różnymi wykrojnikami i dziurkaczami, zarówno z foamiranu na ciepło, jak i na gorąco.
 Tak te kwiaty (zimny foamiran) wyglądają na kartce dla małej dziewczynki. 








Do mojego kwiatka użyłam wykrojnika narcyz, lecz zamiast dwóch warstw dałam trzy i dokleiłam nie-narcyzowy środek, dzięki czemu powstał zupełnie inny kwiat ;)




sobota, 11 lipca 2015

czwartek, 8 stycznia 2015

70 # W świecie baśni

Z pięknymi papierami firmy Scrap Berry's urocza kartka dla małej dziewczynki :)
Pierwsza moja karteczka w tym roku...









piątek, 14 listopada 2014

57# Urodziny mojej córci

Moja najmłodsza pociecha obchodziła 11 listopada swoje 4 urodziny.
Z tej okazji powstały dwie kwieciste kartki, jedna na bazie tekturki Craft Molly.


sobota, 1 listopada 2014

#52 Na każdą okazję

Ostatnio na moich kartkach zaczyna panować minimalizm. Nie robię w prawdzie kartek clean & simple, ale używam bardzo mało dodatków, przede wszystkim z oszczędności, gdyż dodatki są naprawdę kosztowne ;) Na naukę i tworzenie bogatych kartek jeszcze przyjdzie czas. Teraz staram się opanować sztukę wycinania i klejenia, z różnym skutkiem. Najbardziej cieszę się z własnoręcznie przyciętych baz i pudełek, nie używam gotowców. W każdej chwili mogę sama zrobić sobie bazę o dowolnym kształcie i rozmiarze, wystarczy papier wizytówkowy, skalpel i linijka :) Na pozostałych skrawkach drukuję napisy, stemple lub używam do podklejania drobnych elementów. 
Istotną zmianą, jaką wprowadziłam, jest to, że obklejam kartki ze wszystkich stron, nie tylko z przodu, co można zobaczyć na poniższych fotkach.

Wykorzystałam blok Folklore (Folia Bringmann) i tekturkę Craft Moly








poniedziałek, 23 czerwca 2014

Pink Bling :)

Tak brzmi tytuł wyzwania, do którego robiłam tą karteczkę :)
Coś różowego i coś lśniącego :P
Jednocześnie kartka ma być upominkiem dla kogoś, kto kończy swoją edukację w szkole muzycznej w klasie śpiewu - niestety, nie udało mi się znaleźć żadnej fajnej "śpiewającej" grafiki.



Karteczka wędruje na wyzwanie blogu Projekt Wagi Ciężkiej :)