Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyzwanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wyzwanie. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 11 lutego 2018

133# Reaktywacja bloga - kartka na wyzwania

Od kilku miesięcy na moim blogu nic się nie dzieje,
co nie oznacza, że nic nowego nie powstaje.
Rzadko, lecz systematycznie, nowe tworki pojawiają się na
facebookowym profilu prywatnym i Instagramie. 
Założyłam też kanał na YouTube , ale o tym może przy innej okazji ;
Na blogowanie, przy licznych obowiązkach, zabrakło mi już czasu.
Postanowienia tworzenia codziennie, złożonego sobie dawno temu,
nie udało mi się niestety dotrzymać.
Dzisiejsza kartka jest blogowym powrotem, a inspiracją do jej powstania
stały się aktualne Craft Zabawy.
Próbowałam pogodzić w niej wytyczne z trzech wyzwań,
sami oceńcie, na ile mi się udało.
Kolorystyka została wymuszona przez pierwsze z wyzwań,
gdzie motywem dominującym były zygzaki.
Poszukiwania odpowiedniego papieru zaowocowały znalezieniem tylko kilku skrawków żółtych i niebieskich, 
a więc nie miałam innego wyjścia, jak je wykorzystać ;)
Zdjęcia najwyższej jakości nie są, ponieważ robię je i edytuję telefonem,
być może to kwestia praktyki i z czasem będą lepsze...
Zapraszam do oglądania.

"Aby osiągnąć wspaniale rzeczy, musimy marzyć tak dobrze, jak działać."
Anatole France







Kartkę zgłaszam na wyzwania:







Lista użytych produktów:

- zygzakowe kartki z Galerii Papieru,
- stemple z Creativ Stamping nr 42,
- kwiaty ręcznie robione z brystolu,
- cekiny,wstążka, koronka , pręciki kwiatowe, słomki z Biedronki, klej brokatowy,
- nie wiem, jakiej firmy jest papier użyty do jednorożca, jeśli kojarzycie ten wzór i producenta, dajcie znać w komentarzu.

Pozdrawiam!




niedziela, 6 listopada 2016

106 # Box na 18-tkę

Na początku października zostałam zmobilizowana do zrobienia exploding boxa 
z okazji 18 urodzin. Boxy bardzo mi się podobają, ale nie robiłam ich dużo.
Oglądając teraz zdjęcia widzę, ile błędów popełniłam i jak dużo muszę się jeszcze nauczyć. 
Pochwalę się jednak, że poza tekturkami, wszystkie elementy boxa zrobiłam sama - wycięłam i skleiłam bazę pudełka (10x10x10 cm), tort i kwiaty z brystolu.
Życzenia znalazły swoje miejsce pod wieczkiem, a  w torcie można ukryć banknoty.


















Boxik zgłaszam na wyzwania do:






sobota, 5 listopada 2016

105 # Moje miejsce pracy twórczej

Nie posiadam swojej pracowni, karteczki tworzę w sypialni,
na małym biurku, rozrzucając materiały wokół siebie.
Część rzeczy trzymaj w szafie, część w biurku, na nim i pod nim :)
 Nie mam ich dużo, więc ciągle czuję niedosyt.

Właśnie skończyłam nowe kartki świąteczne, czas na chwilę odpoczynku, 
a bałagan chwilę poczeka, zapewne do jutrzejszego ranka.





Wprawdzie mamy późne popołudnie, ale ponieważ do jutrzejszego ranka moja "pracownia" się nie zmieni, zgłaszam ja na wyzwanie Art-Piaskownicy



sobota, 4 października 2014

#45 Urodzinowa z podkową

Niedokończona, czeka na odpowiednią osobę, której wiek znajdzie się w podkowie :)
Dwudziestka jest przykładowa.
W roli głównej przepiękne papiery Kolorowa łąka Galerii Papieru
oraz tekturki Podkowa i Cyfry



Kartkę zgłaszam na wyzwanie 
Kartkowego ABC