Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dla dzieci. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dla dzieci. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 11 lutego 2018

133# Reaktywacja bloga - kartka na wyzwania

Od kilku miesięcy na moim blogu nic się nie dzieje,
co nie oznacza, że nic nowego nie powstaje.
Rzadko, lecz systematycznie, nowe tworki pojawiają się na
facebookowym profilu prywatnym i Instagramie. 
Założyłam też kanał na YouTube , ale o tym może przy innej okazji ;
Na blogowanie, przy licznych obowiązkach, zabrakło mi już czasu.
Postanowienia tworzenia codziennie, złożonego sobie dawno temu,
nie udało mi się niestety dotrzymać.
Dzisiejsza kartka jest blogowym powrotem, a inspiracją do jej powstania
stały się aktualne Craft Zabawy.
Próbowałam pogodzić w niej wytyczne z trzech wyzwań,
sami oceńcie, na ile mi się udało.
Kolorystyka została wymuszona przez pierwsze z wyzwań,
gdzie motywem dominującym były zygzaki.
Poszukiwania odpowiedniego papieru zaowocowały znalezieniem tylko kilku skrawków żółtych i niebieskich, 
a więc nie miałam innego wyjścia, jak je wykorzystać ;)
Zdjęcia najwyższej jakości nie są, ponieważ robię je i edytuję telefonem,
być może to kwestia praktyki i z czasem będą lepsze...
Zapraszam do oglądania.

"Aby osiągnąć wspaniale rzeczy, musimy marzyć tak dobrze, jak działać."
Anatole France







Kartkę zgłaszam na wyzwania:







Lista użytych produktów:

- zygzakowe kartki z Galerii Papieru,
- stemple z Creativ Stamping nr 42,
- kwiaty ręcznie robione z brystolu,
- cekiny,wstążka, koronka , pręciki kwiatowe, słomki z Biedronki, klej brokatowy,
- nie wiem, jakiej firmy jest papier użyty do jednorożca, jeśli kojarzycie ten wzór i producenta, dajcie znać w komentarzu.

Pozdrawiam!




czwartek, 27 marca 2014

Trudne początki...

Założenie bloga to jednak nie taka prosta sprawa. Gubię się w tych wszystkich ustawieniach i nic nie jest tak, jak ja chcę. Mam nadzieję, że opanuję wszystko, zanim dostanę zamówione przeze mnie śliczności.
 Zafascynowana tworzeniem  pięknych rzeczy, sama postanowiłam spróbować. Scrapbooking, to pierwsze moje marzenie. A tak poza tym chcę spróbować wszystkiego, co mogę. Bez tworzenia życie wydaje mi się niepełne, pozbawione uroku.

A tak na początek taki mały mój tworek, który powstał z potrzeby chwili - Marzanna na szkolny Dzień Wiosny dla mojej córki. Niedbały, ale w domu wszystkim się spodobał.




       


         

Użyte materiały to:
-zmięte papiery,
-bibuła i mazaki,
-wełna,
-stara spódniczka,
-zasuszone płatki,
-listewka,
-nić nylonowa i klej.

Popełniłam też kartki świąteczne - schodki i jajka, ale zwykłymi wycinankami i szablonami z gazet odbitymi na ksero. To taka próba przed prawdziwymi pracami. Może jutro dorzucę, a dziś pora spać.

Dobrych snów :)