Pokazywanie postów oznaczonych etykietą prywatnie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą prywatnie. Pokaż wszystkie posty

piątek, 27 czerwca 2014

Koniec roku szkolnego

Dziś moje dziecko ostatni raz powędrowało do szkoły
i odebrało promocję do następnej klasy.


Oczywiście, mama nie byłaby sobą, gdyby z tej okazji nie zrobiła
czegoś ładnego dla wychowawczyni córki.
Powstały dwa prezenty.
Pierwszym jest skromny exploding box z tekturową sową i tekturowym chłopcem.
Użyłam papierów Craft love,
 które dla mnie osobiście są rewelacyjne - piękne wzory 
i ten kolor, kojarzący mi się ze starymi książkami ( i papierem pakowym).
Zdjęcia nie najlepsze, niestety robione wczoraj późno wieczorem 
i dziś w niezbyt jasnej sali lekcyjnej :/









Każda perełka symbolizuje jednego ucznia :)
A tu już podpisane pudełko


Pudełko zgłaszam na dwa wyzwania :)


oraz
podziękowania 


Drugi prezentem są oczywiście kwiaty z krepiny, robione wg kursu na róże,
 ale mi róż nadal nie przypominają :P





A tak prezentują się obydwa drobiazgi wśród innych upominków