Uwielbiam czytać, a moje dzieci lubią słuchać jak czytam.
Dziś chciałam je zmobilizować do stworzenia własnych zakładek,
jednak tylko Mariuszek (lat prawie 9) dał się zachęcić do wspólnego tworzenia.
Jego młodsza siostra, Maja (7 lat), odmówiła udziału w zabawie,
ale dla niej również powstała zakładka.
Cóż, każdy może mieć gorszy dzień ;)
Zakładkę z jednorożcem zgłaszam na wyzwanie
a zakładkę z piłkami na wyzwanie
Kocham książki
oraz
Mariuszek przy pracy.
Gotowa zakładka.
Zakładka dla Mai.









