Pokazywanie postów oznaczonych etykietą styropian. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą styropian. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 13 kwietnia 2014

Satynowe pisanki

Próbuję też robić pisanki ze styropianu i satynowych wstążek. Czasochłonna praca, ale efekty wynagradzają trud pracy :) Pierwsze moje dzieła wyglądają tak. 







Zgłosiłam pisanki na wyzwanie 
Z jajem





poniedziałek, 31 marca 2014

Moje pierwsze cekinowe jaja

Czekając na zamówione rzeczy, postanowiłam zajrzeć do mojej ulubionej hurtowni papierniczej. Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że pojawiło się w niej stanowisko z produktami dpCraft. Cekiny, naklejki, dziurkacze... Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam parę rzeczy. W domu ozdobiłam styropianowe jaja cekinami. Jajka były za duże, szpilki za krótkie, a wykonanie nieporadne, ale i tak mi się podobają :)