Próbuję też robić pisanki ze styropianu i satynowych wstążek. Czasochłonna praca, ale efekty wynagradzają trud pracy :) Pierwsze moje dzieła wyglądają tak.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą styropian. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą styropian. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 13 kwietnia 2014
poniedziałek, 31 marca 2014
Moje pierwsze cekinowe jaja
Czekając na zamówione rzeczy, postanowiłam zajrzeć do mojej ulubionej hurtowni papierniczej. Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że pojawiło się w niej stanowisko z produktami dpCraft. Cekiny, naklejki, dziurkacze... Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam parę rzeczy. W domu ozdobiłam styropianowe jaja cekinami. Jajka były za duże, szpilki za krótkie, a wykonanie nieporadne, ale i tak mi się podobają :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)


