niedziela, 11 lutego 2018

133# Reaktywacja bloga - kartka na wyzwania

Od kilku miesięcy na moim blogu nic się nie dzieje,
co nie oznacza, że nic nowego nie powstaje.
Rzadko, lecz systematycznie, nowe tworki pojawiają się na
facebookowym profilu prywatnym i Instagramie. 
Założyłam też kanał na YouTube , ale o tym może przy innej okazji ;
Na blogowanie, przy licznych obowiązkach, zabrakło mi już czasu.
Postanowienia tworzenia codziennie, złożonego sobie dawno temu,
nie udało mi się niestety dotrzymać.
Dzisiejsza kartka jest blogowym powrotem, a inspiracją do jej powstania
stały się aktualne Craft Zabawy.
Próbowałam pogodzić w niej wytyczne z trzech wyzwań,
sami oceńcie, na ile mi się udało.
Kolorystyka została wymuszona przez pierwsze z wyzwań,
gdzie motywem dominującym były zygzaki.
Poszukiwania odpowiedniego papieru zaowocowały znalezieniem tylko kilku skrawków żółtych i niebieskich, 
a więc nie miałam innego wyjścia, jak je wykorzystać ;)
Zdjęcia najwyższej jakości nie są, ponieważ robię je i edytuję telefonem,
być może to kwestia praktyki i z czasem będą lepsze...
Zapraszam do oglądania.

"Aby osiągnąć wspaniale rzeczy, musimy marzyć tak dobrze, jak działać."
Anatole France







Kartkę zgłaszam na wyzwania:







Lista użytych produktów:

- zygzakowe kartki z Galerii Papieru,
- stemple z Creativ Stamping nr 42,
- kwiaty ręcznie robione z brystolu,
- cekiny,wstążka, koronka , pręciki kwiatowe, słomki z Biedronki, klej brokatowy,
- nie wiem, jakiej firmy jest papier użyty do jednorożca, jeśli kojarzycie ten wzór i producenta, dajcie znać w komentarzu.

Pozdrawiam!




czwartek, 18 maja 2017

129# Embossing na gorąco - pierwsze próby

Sezon wiosenny przyniósł sporo dni wolnych od szkoły i przeziębień, 
co niestety nie sprzyjało robieniu kartek.
Udało mi się jedynie wypróbować nową dla mnie technikę, 
jaką jest embossing na gorąco.





piątek, 17 marca 2017